Contact

Bent u niet van de pers en heeft u een vraag? Neem dan contact op met de afdeling publieksservice op contact@bnnvara.nl.

Bent u van de pers en heeft u vragen over programma's of presentatoren? Dan kunt u contact opnemen met de afdeling Communicatie​ via 088-6766444 of pers@bnnvara.nl, of via een van de volgende persvoorlichters.

Klik op de naam van de voorlichters om te zien welke programma’s en presentatoren er onder hen vallen.


Thijs Verheij
Communicatieadviseur BNNVARA
thijs.verheij@bnnvara.nl
06-14276423

Gert-Jan Hartlief
Communicatieadviseur BNNVARA
gert-jan.hartlief@bnnvara.nl
088-6766341

Leonie Kruisinga 
Communicatieadviseur BNNVARA 
leonie.kruisinga@bnnvara.nl
088-6766421

Marloes van Grotel
Communicatieadviseur BNNVARA
marloes.van.grotel@bnnvara.nl
​088-6766803                                                                                                                              

Jennifer Blaas
Communicatieadviseur BNNVARA
jennifer.blaas@bnnvara.nl
088-6766839

Roos Scheenstra
Interne en Corporate Communicatie BNNVARA
roos.scheenstra@bnnvara.nl
088-6766945