Contact

Bent u niet van de pers en heeft u een vraag? Neem dan contact op met de afdeling publieksservice van de VARA of mail BNN op zeghetmaar@bnn.nl.

Bent u van de pers en heeft u vragen over programma's of presentatoren? Dan kunt u contact opnemen met de afdeling Communicatie​ via 088-6766444 of communicatie@bnnvara.nl, of via een van de volgende persvoorlichters.

Klik op de naam van de voorlichters om te zien welke programma’s en presentatoren er onder hen vallen.

Madelon van de Pas
Hoofd Communicatie BNN-VARA
madelon.van.de.pas@bnnvara.nl

Thijs Verheij
Communicatieadviseur BNN-VARA
thijs.verheij@bnnvara.nl
06-14276423

Gert-Jan Hartlief
Communicatieadviseur BNN-VARA
gert-jan.hartlief@bnnvara.nl
088-6766341

Leonie Kruisinga
Communicatieadviseur BNN-VARA
leonie.kruisinga@bnnvara.nl
06-41259573

Marloes van Grotel
Communicatieadviseur BNN-VARA
marloes.van.grotel@bnnvara.nl
088-6766803

Roos Schregardus
Communicatieadviseur BNN-VARA
roos.schregardus@bnnvara.nl
088-6766090

Maxime van de Groep
Communicatie BNN-VARA
maxime.van.de.groep@bnnvara.nl
088-6766548

Roos Scheenstra
Communicatie BNN-VARA
roos.scheenstra@bnnvara.nl
088-6766945