Contact

Bent u niet van de pers en heeft u een vraag? Neem dan contact op met de afdeling publieksservice op contact@bnnvara.nl.

Bent u van de pers en heeft u vragen over programma's of presentatoren? Dan kunt u contact opnemen met de afdeling Communicatie​ via 088-6766444 of pers@bnnvara.nl, of via een van de volgende persvoorlichters.

Klik op de naam van de voorlichters om te zien welke programma’s en presentatoren er onder hen vallen.


Thijs Verheij
Communicatieadviseur BNNVARA
thijs.verheij@bnnvara.nl
06-14276423

Gert-Jan Hartlief
Communicatieadviseur BNNVARA
gert-jan.hartlief@bnnvara.nl
088-6766341

Leonie Kruisinga 
Communicatieadviseur BNNVARA 
Leonie.kruisinga@bnnvara.nl
088-6766421

Desiree Bekker
Communicatieadviseur BNNVARA
desiree.bekker@bnnvara.nl
06-46183996

Michiel van Rijswijk
Communicatieadviseur BNNVARA
michiel.van.rijswijk@bnnvara.nl
088-6766752                                                                                                                              

Maxime van de Groep
Communicatie BNNVARA
maxime.van.de.groep@bnnvara.nl
088-6766548

Roos Scheenstra
Communicatie BNNVARA
roos.scheenstra@bnnvara.nl
088-6766945

Jennifer Blaas
Communicatie BNNVARA
jennifer.blaas@bnnvara.nl
088-6766839